• Przechowalnia 0
 • Strona głównaRegulamin
  TX 28687 TRIXIE MATA CHŁODZĄCA 110x70cm
  Szybki podgląd
  143,00 zł
  ALPHA SPIRIT WIEPRZOWINA Z JABŁKIEM 400G
  Szybki podgląd
  13,00 zł
  TASTE OF THE WILD PREY CAT TURKEY 6.8 KG + BENEK STANDARD ZIELONY LAS 5L
  Szybki podgląd
  199,00 zł
  ALPHA SPIRIT WOŁOWINA Z MELONEM 400G
  Szybki podgląd
  13,00 zł
  ALPHA SPIRIT KRÓLIK Z BANANEM 400G
  Szybki podgląd
  13,00 zł
  N&D GF PUMPKIN LAMB BLUEBERRY PUPPY MINI 7kg
  Szybki podgląd
  219,00 zł
  DOCTOR DOG YORK JEDNOBIAŁKOWA WOŁOWINA NA PŁATKACH MALE RASY 2X6 KG
  Szybki podgląd
  324,00 zł
  Foresto - dł 38 cm - obroża przeciwko pchłom i kleszczom dla kotów i psów o masie ciała do 8 kg
  Szybki podgląd
  121,00 zł
  N&D GF PUMPKIN LAMB&BLUEBERRY ADULT MINI 7kg
  Szybki podgląd
  212,00 zł 193,71 zł
  TASTE OF THE WILD PREY DOG TROUT 11.34 KG + TASTE OF THE WILD PREY DOG ANGUS BEEF 11.34 KG
  Szybki podgląd
  490,00 zł
  ALPHA SPIRIT KACZKA Z JABŁKIEM 400G
  Szybki podgląd
  13,00 zł
  ALPHA SPIRIT ŁOSOŚ Z ANANASEM 400G
  Szybki podgląd
  13,00 zł
  Śledzenie przesyłki:
  OTC

  Regulamin

  Regulamin Sklepu Internetowego

  karmaZdostawa.pl

  1. Postanowienia ogólne.

  • Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki, zasady korzystania ze Sklepu Internetowego oraz sposób świadczenia usług drogą elektroniczną i sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem Sklepu Internetowego www.karmazdostawa.pl
  • W celu uniknięcia błędów podczas korzystania z usług naszego sklepu oraz składania zamówień, niezbędne jest korzystanie z jednej z następujących przeglądarek internetowych: Google Chrome, Internet Explorer, Opera – Mozilla, Firefox, itd.
  • Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
  • Sprzedawcą jest firma Karmazdostawa M. Końsko, M. Truszewski Sp. J. siedzibą  w Warszawie ul. Umińskiego 16b  NIP: 113-286-17-16, REGON: 146422216;
  • Prezentowane w sklepie internetowym informacje o produktach nie stanowią oferty, lecz zaproszenie do zawarcia umowy sprzedaży;  złożenie zamówienia (nawet, jeżeli od razu zostało opłacone) jest równoznaczne ze złożeniem sprzedawcy oferty nabycia określonego produktu (którą sprzedawca może, według własnego wyboru, przyjąć lub odrzucić);
  • Oferta przedstawiana na stronach serwisu www.karmazdostawa.pl nie jest naszym stanem magazynowym - tzn. nie wszystkie produkty są dostępne "od ręki" nawet jak widnieje opis dostępne.  Dokładamy wszelkich starań aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, jednak należy pamiętać, że platforma zakupowa nie jest aktualizowana w czasie rzeczywistym, a nasza firma obsługuje różne kanały sprzedaży.
  • Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.
  • Termin spełnienia świadczenia przez Sprzedawcę wynosi do 30 dni od dnia zawarcia umowy. Zamówienie jest przez Sklep realizowane, według wyboru dokonanego przez Klient

  2. Zakupy

  • Informacje znajdujące się na stronach Sklepu dotyczące oferowanych do sprzedaży produktów, w szczególności ich opisy, specyfikacje, parametry oraz ceny, nie stanowią oferty, lecz zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.
  • Wszystkie ceny uwidocznione w Sklepie podane są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
  • Zawarcie umowy sprzedaży następuje w chwili potwierdzenia przez Sklep zamówienia złożonego przez Klienta. Klient poprzez kliknięcie na przycisk "ZAMAWIAM" otrzymuje automatyczne potwierdzenie na podany adres e-mail (tzw. zamówienie w trakcie realizacji) oraz numer oferty. To potwierdzenie zamówienia nie jest jeszcze zawiązaniem umowy. Zawarcie umowy kupna z naszym sklepem następuje w momencie, gdy sklep przyjmie zamówienie klienta, wysyłając zamówiony towar i potwierdzając to drugim e-mailem (potwierdzenie wysyłki lub odbioru w punkcie)
  • Korzystanie ze Sklepu internetowego jest możliwe pod warunkiem rejestracji przez Klienta Konta. Rejestracja następuje poprzez wypełnienie i zaakceptowanie formularza rejestracyjnego, udostępnianego na jednej ze stron Sklepu. Warunkiem Rejestracji jest wyrażenie zgody na treść Regulaminu oraz podanie danych osobowych oznaczonych jako obowiązkowe.
  • Usługi świadczone przez sklep karmazdostawa.pl są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • W związku ze zmianami w Ustawie o podatku od towarów i usług jakie weszły w życie od 1 stycznia 2020 w zakresie wystawiania faktur do paragonów, informujemy, że od tego dnia nie jest już możliwe wystawienie faktury do paragonu na którym nie było numeru NIP nabywcy (art.106b ust.5 Ustawy o VAT);
   W związku z powyższym prosimy o dokonywanie wyboru sposobu dokumentowania zakupu (paragon czy faktura) przed sfinalizowaniem transakcji – po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia do niego faktury.
  • Sprzedawca umożliwia poprzez złożenie e-rezerwacji na dany produkt, odbiór osobisty w filiach:
                 (Jeśli dokonamy takiej rezerwacji (a nie zakupu), i za towar zapłacimy w sklepie, wtedy przysługuje nam możliwość zwrotu tego towaru tylko i  wyłącznie tego samego dnia w sklepie stacjonarnym)

  1. Karmazdostawa - Umińskiego : ul. Umińskiego 16b, 03-984 Warszawa

  Czynne pn-pt: 9-19, sob: 8- 15; tel. 696-533-366

  2. Karmazdostawa – Gotarda: ul. Gotarda 16 paw. 23, 02-683 Warszawa

  Czynne pn-pt: 8-18, sob: 8- 14; tel. 696-533-393

  3. Karmazdostawa – Kazubów: ul. Kazubów 4 pawilon, 01-466 Warszawa

  Czynne pn-pt: 10-19, sob: 8- 14; tel. 696-533-325

  4. Karmazdostawa – Światowida: ul. Światowida 41, 03-144 Warszawa

  Czynne pn-pt: 9-20, sob: 8- 16; tel. 696-533-550

  5. Karmazdostawa – Falenica: ul. patriotów 31 , 04-972 Warszawa

  Czynne pn-pt: 10-20, sob: 8- 16; tel. 696-131-366

  6. Karmazdostawa – Białołęka: ul. Modlińska 347A , 03-151 Warszawa

  Czynne pn-pt: 10-20, sob: 8- 16; tel. 666-863-124

  3. Dostawa.

  Dostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i odbywa się na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia

  1. Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:
   • za pośrednictwem firmy kurierskiej
   • za pośrednictwem Poczty Polskiej
   • transport własny tylko na terenie Warszawy
   • odbiór osobisty e-rezerwacji w punktach odbioru osobistego Sprzedawcy
  2. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

  Dostawy:

  Cennik dostaw - firma kurierska In-Post

  Wartość / Waga zamówienia Forma płatności Koszt wysyłki
  do 99 zł / 30kg przelew na konto 13,50 zł
  do 99 zł / 30kg pobranie 15 zł
  powyżej 99 zł przelew na konto 0 zł
  powyżej 99 zł pobranie 0 zł
  • Każdy towar staramy się wysłać w terminie do 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub wybraniu płatności za pobraniem i otrzymaniu pełnych danych do wysyłki – zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi dostawa będzie niezwłoczna. Sprzedający dokona wszelkich starań, aby dotrzymać terminów nadania i dostarczenia Towarów wyświetlanych na stronie internetowej niemniej należy wziąć pod uwagę przyczyny mogące wyniknąć i wywrzeć wpływ na terminy dostawy w postaci nieprzewidywalnych wydarzeń i okoliczności, które odbyły się bez udziału Sprzedawcy i od Sprzedawcy niezależne może on zostać wydłużony do 30 dni roboczych. 
  • Każda przesyłka jest starannie pakowana i zabezpieczona, jednak prosimy aby jej stan sprawdzić w chwili odbioru przy kurierze, a ewentualne uszkodzenie towaru prosimy zgłosić dostawcy, który jest zobowiązany spisać odpowiedni protokół zgłoszenia – prosimy o niezwłoczne zgłaszanie sprzedawcy wszelkich wad;
  • Sprzedaż produktów leczniczych weterynaryjnych OTC odbywa się wyłącznie poprzez odbiór własny w stacjonarnych sklepach firmowych Sprzedawcy.

   

  4. Metody płatności.

  Klient może wybrać następujące metody płatności:

   • przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy i skompletowaniu Zamówienia);
   • gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja Zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia i skompletowaniu Zamówienia);
   • gotówką przy odbiorze osobistym - płatność w punkcie odbioru osobistego Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia zostanie dokonana niezwłocznie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś Towar wydany zostanie w punkcie odbioru osobistego Sprzedawcy).
   • Kartą przy odbiorze osobistym – płatność w punktach odbioru osobistego Sprzedawcy

  Dane do płatności na rachunek bankowy:

  Karmazdostawa M. Końsko, M. Truszewski Sp. J.

  ul. Umińskiego 16b,

  03-984 Warszawa

  Nr. konta (mBank):44 1140 2004 0000 3402 7901 2115

   

  5. Odstąpienie od umowy.

   

  Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia , w którym nastąpiło dostarczenie Towaru lub w przypadku umowy o świadczenie Usług od dnia jej zawarcia.

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, tj. o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, pocztą elektroniczną).

  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (który dostępny jest poniżej), jednak nie jest to obowiązkowe.

  Zgodnie z art. 38 Ustawy o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

  • świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
  • w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
  • dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
  • w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  • w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
  • w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
  • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  • zawartej w drodze aukcji publicznej;
  • świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
  • dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 
  • E-rezerwacja produktu nie jest jednoznaczna z jego zakupem. Produkt staje się własnością klienta, jeżeli zdecyduje się on na zakup zarezerwowanego produktu w sklepie i dokona płatności kwoty będącej ceną produktu.

   

  Skutki odstąpienia od umowy

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzili się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

  Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

  Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. (koszt zwrotu towaru ponosi kupujący)

  Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy
  6. Reklamacja

   

  • Reklamację prosimy zgłaszać na adres:

   Dział Reklamacji:

  Karmazdostawa M. Końsko, M. Truszewski Sp. J.

  ul. Patriotów 31,

  04-972 Warszawa


  • Celem rozpatrzenia reklamacji zgłoszenie powinno zawierać: Imię i Nazwisko osoby składającej zamówienie, numer zamówienia, nazwę produktu oraz powód reklamacji.
  • Do każdej reklamacji ustosunkujemy się niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni;

   W przypadku odebrania przesyłki uszkodzonej lub niespełniającej Państwa oczekiwań ( ilość, jakość produktów ) powinien zostać spisany protokół szkody z kurierem, ponieważ jest to warunek konieczny do złożenia reklamacji.


  7. Poufność i ochrona prywatności.

   

  Wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a  każdy klient ma prawo do ich wglądu.

   

  8. Postanowienia końcowe.

   

  1. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, który jest konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.
  2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, przepisy ustawy o prawach konsumenta oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

   

  Załączniki :

  Formularz odstapienia od umowy sprzedaży.pdf

  Formularz reklamacji towaru.pdf

   

   

  Kontakt
  SKLEP INTERNETOWY:

  tel: 608-008-260

  sklep@karmazdostawa.pl

  Formularz kontaktowy

  tel

  SKLEPY STACJONARNE:

  ul. Umińskiego 16B 
  (Gocław):

  696-533-366

  ul. Modlińska 347A
  (Białołęka): 

  666-863-124

  SALON GROMERSKI:


  666-869-930

  ul. Światowida 41 
  (Tarchomin):

  696-533-550

  ul. Kazubów 4
  (Bemowo):

  696-533-325

  ul. Gotarda 16 paw.23 
  (Mokotów):

  696-533-393

  ul. Patriotów 31
  (Falenica): 

  696-131-366

  ul. Pułaskiego 2
  (Konstancin): 

  602-579-843

  BIURO:

   668-382-386

  509-635-268

   

  JOSERA PARTNER
  Matteo Smycz Regulowana 15mm graffiti niebieskie
  Szybki podgląd
  39,00 zł 33,15 zł
  Matteo Smycz Prosta 10mm graffiti niebieskie
  Szybki podgląd
  12,50 zł 10,62 zł
  Matteo Smycz Prosta 25mm miara
  Szybki podgląd
  36,50 zł 31,03 zł
  Matteo Smycz Prosta 30mm graffiti czerwone
  Szybki podgląd
  38,00 zł 32,30 zł
  Matteo Smycz Prosta 25mm puzzle
  Szybki podgląd
  36,50 zł 31,03 zł
  Matteo Smycz Regulowana 15mm graffiti czerwone
  Szybki podgląd
  39,00 zł 33,15 zł
  Matteo Szelki Guard 25mm piksele
  Szybki podgląd
  57,00 zł 48,45 zł
  Matteo Smycz Prosta 10mm szkocka krata
  Szybki podgląd
  12,50 zł 10,62 zł
  Matteo Rozdzielacz do smyczy 10mm puzzle
  Szybki podgląd
  14,00 zł 11,90 zł
  Supreme Petfoods Tiny Friends Farm Stickles Apple & Cranberry 100g
  Szybki podgląd
  12,50 zł 10,00 zł
  VL-Crispy Muesli - Guinea Pigs 20kg - mieszanka dla kawii domowych
  Szybki podgląd
  159,00 zł 130,00 zł
  Supreme Petfoods Tiny Friends Farm Russell Rabbit Tasty Mix 2,5kg
  Szybki podgląd
  42,00 zł 33,60 zł
  Matteo Obroża Klamra Plastikowa 30mm puzzle
  Szybki podgląd
  27,50 zł 23,38 zł
  CALIBRA DOG LIFE ADULT MEDIUM BREED LAMB 12 KG
  Szybki podgląd
  215,00 zł 185,00 zł
  Matteo Szelki Guard LED 25mm piksele
  Szybki podgląd
  75,00 zł 63,75 zł
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.